Університети США допомагають студентам досліджувати канабіс

У вищих освітніх установах Сполучених Штатів Америки відкривають курси, в рамках яких студентам пропонується вивчити канабіс. Дані події обґрунтовуються стрімким узаконенням даного наркотичного засобу в державі.

Професор Мічиганського університету Кенфілд інформує, що в освітніх установах мають намір забезпечити студентам швидкий шлях в індустрію. Саме цей професор не так давно ініціював нову спеціалізацію в галузі хімії лікарських рослин. Кенфілд також відзначав дефіцит хіміко-аналітиків, які змогли б оцінити якість препарату.

semena-konopli.com.ua

Компанія «Arcview», яка займається вивченням тенденцій промислового вирощування марихуани, проводила дослідження ринку та прийшла до висновку, що вже через три роки ця індустрія зможе забезпечить робочими місцями 467 тисяч осіб. При цьому, професії можуть бути дуже різними, починаючи з оператора теплиць, фахівцями в області маркетингу та закінчуючи фармацевтичними дослідниками. Крім цього, фахівцям в даній галузі буде забезпечена висока заробітна плата.

Зазначимо, що програма з вивчення марихуани вже функціонує в Мічиганському університеті, курс триває чотири роки, а чисельність бажаючих його прослухати досягла трьохсот осіб із сорока восьми штатів.

Подібну програму готують й в інших університетах США, навіть в тих штатах, де канабіс все ще не легалізований.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*