З 1 травня “Київтеплоенерго” різко підвищує тарифи на тепло і гарячу воду

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» звернулося з проханням до Київської міської держадміністрації, в якому воно просить про перегляд чинних тарифів на гарячу воду та опалення. Також КП просить схвалення плану нового підвищення вартості послуг.

Відповідно до звернення, яке нині обробляється у Київській адміністрації, з 1 травня на 21% зросте вартість гарячої води для жителів Києва, а вартість централізованого опалення зросте на 23%.

Інформація, відносно запланованого перегляду вартості послуг, оприлюднені на сайті комунального підприємства. Дані заходи обумовлені зростанням тарифів на газ, які наберуть чинність також з 1 травня поточного року, а також подорожчання електрики.

Про те, що КП має намір повністю переглянути вартість послуг у Києві стало відомо лише з розміщеного на сайті комунального підприємства “Київтеплоенерго” оголошення. Зокрема, там написано, що для населення відбудеться підняття вартості на 20,6%, для установ, що належать до бюджетної категорії, вартість послуг буде збільшена на 21%, для організацій релігійного характеру – на 18,24%, а для інших споживачів – на 22,93%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*