НацБанк України: гривня дуже міцна і стабільна

Член ради Нацбанку України Василь Фурман повідомляє, що центральний банк держави спеціальним чином ніяк не здійснює утримування курсу нацвалюти. Також він заявив, що після президентських виборів національна грошова одиниця не впаде.

Член ради Нацбанку заявив, що напередодні виборів голови держави багато спеціалістів висловлюються з приводу того, що курс нацвалюти спеціальним чином утримується до проведення самого виборчого процесу.

Prolviv.com

Фурман повідомив, що нацвалюта ніким не утримується. НБУ застосовує політику, яка передбачає коливний валютний курс. Вона полягає у тому, що курс гривні визначається валютним ринком.

Згідно зі словами Василя Фурмана, іноді Нацбанк України здійснює продаж долара для того, щоб підтримати нацвалюту, та для уникнення ситуацій зі значними коливаннями. Також НБУ іноді викуповує долар для того, щоб поповнити золотовалютний резерв.

Василь Фурман заявив, що у лютому центральний банк держави здійснив викуп з ринку близько 700 мільйонів доларів для того, щоб поповнити золотовалютний резерв. Згідно з інформацією Нацбанку, з початку 2019 року офіційний курс нацвалюти зміцнився на 4,4% до 26,48 гривні за 1 долар.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*