У Польщі запускають проект з безкоштовного працевлаштування українців

Україна та Республіка Польща спільними зусиллями запустили проект під назвою «Партнерство та працевлаштування», згідно з яким буде подолано питання шахрайства при працевлаштуванні громадян України у Польщі.

У реалізації даного проекту брали участь Всеукраїнська палата з міжнародного працевлаштування, а також польсько-українська госппалата.

Згідно з новим механізмом, заробітні плати українцям, які приїхали до Польщі трудовими мігрантами, зобов’язане виплачувати підприємство в особі роботодавця, але не будь-які сторонні фізичні особи. Саме подібна схема повинна виключити спроби шахрайства або обману громадян України.

Ukrainianwall.com

Координатори проекту також повідомляють, що буде забезпечуватися безкоштовне працевлаштування. Тепер громадяни України не повинні будуть платити за те, щоб їх влаштували на роботу. Саме роботодавці будуть зобов’язані платити компаніям-посередникам за те, що вони знаходяться у пошуку персоналу, навіщо і звертаються у ці компанії.

Але до запуску офіційних механізмів працевлаштування, уповноважені органи звертаються до громадян України із закликом здійснювати пошук роботи лише за допомогою фірм, що мають державну ліцензію та хороші рекомендації. Василь Воскобойник, президент профільної асоціації відзначає, що найкращим місцем роботи у Республіці Польща буде велике підприємство, а якому заробітна плата буде надходити на рахунок у банку, звідки її можна зняти. Де буде надаватися соцстрахування, а також дотримуються всіх норм охорони праці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*