На Вінниччині почали добувати паливо з пташиного посліду

На Ладижинській птахофабриці у Вінницькій області готується до запуску біогазовий комплекс, який буде виробляти потужність у дванадцять мегават. На даний момент агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» підготував до старту першу чергу комплексу.

Вироблення електроенергії з біогазу, що переробляється, розпочнеться в цьому місяці. Як повідомив Іван Тракслер, який очолює компанію MHP Eko Energy, на повну потужність біогазовий комплекс першої черги вийде до кінця поточного року.

Musewisely.blogspot.com

Біогаз, який стає електроенергією, виробляється з посліду птахів. Проект привернув інвестицій на суму приблизно у 20 мільйонів доларів. Планується, що потужність комплексу сягатиме двадцять мегаватів.

Раніше біогазова станція — перша в Україні — з’явилася на Дніпровщині в кінці 2014 року. Вона виробляє 5 мегаватів на годину, що здатне в середньому забезпечити електрикою 15 тисяч міських квартир, або забезпечити опаленням півтори тисячі квартир. Отримання електроенергії на курячому посліді робить дану біогазову станцію першою такого роду в Європі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*