У катастрофі «Боїнга» над Ефіопією запідозрили штучний інтелект

Вранці 10 березня в передмісті ефіопської столиці зазнав авіаційне розбився Boeing 737 Max. На борту було сто п’ятдесят сім чоловік, яки мали громадянство тридцяти п’яти держав. На поточний момент стало відомо, що серед загиблих пасажирів було вісімнадцять канадців, сім підданих Сполученого Королівства і стільки ж громадян Французької Республіки, п’ять громадян ФРН, три громадянина РФ і двоє громадян Польщі. Також загинула вся сім’я словацького парламентаря Антона Грнко, який в авіакатастрофі позбувся дружини, сина і дочки, про що він зробив публічну заяву.

Dw.com

Чи не встановлена національність лише одного загиблого, однак вже відомо, що на борту не було громадян України.

Експерти, неофіційно коментуючи катастрофу і проводячи аналогію зі схожим авіаційним крахом «Боїнга» тієї ж моделі в Індонезії, схиляються до висновків, що привести до аварії могла електроніка на борту.

Російський льотчик Володимир Попов в інтерв’ю місцевим ЗМІ висловив припущення, що його співвітчизники разом з іншими пасажирами загинули через те, що стався збій в роботі штучного інтелекту на борту повітряного судна. Льотчики «передовірилися» автоматиці, яка потребує обережного до себе ставлення, зазначив Попов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*