Тереза Мей може позбутися прем’єрського крісла вже 13 березня

Через кризу в Сполученому Королівстві, викликану ситуацією навколо виходу острівної держави зі складу Євросоюзу, Тереза Мей, яка обіймає посаду прем’єр-міністра, втратила підтримку своїх підлеглих, за винятком двох.

Про це повідомило впливове британське видання The Daily Telegraph, пославшись на свої високопоставлені джерела. Стало відомо також, що в уряді Британії висловилися за вихід Терези Мей з прем’єрського поста не пізніше ніж в липні нинішнього року. Джерело видання зазначило, що за винятком двох членів британського Кабміну, інші підлеглі Мей втратили віру в здатність свого прем’єра до керівництва.

Поточна криза призвела до ослаблення британської валюти. У парі долар США/фунт стерлінгів котирування перейшло позначку нижче 1,30, і може прийти до 1,26.

У статті The Daily Telegraph повідомили, що, якщо опозиціонери з табору лейбористів ініціюють голосування в парламенті про недовіру уряду та виграють його, Тереза Мей може втратити прем’єрське крісло вже до кінця дня тринадцятого березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*