Німеччина проти єдиної мінімальної зарплати Євросоюзу

Аннегрет Крамп-Карренбауер, яка замінила Меркель на посту голови ХДС Німеччини, висловилася проти ініціативи французького президента про єдину мінімальну зарплату для всього Європейського Союзу.

Німецький політик виступила проти ідеї Еммануеля Макрона, також не підтримавши введення єдиної для всього Євросоюзу системи соцзахисту робітників. Голова німецької керівної партії погодилася з лідером Французької Республіки лише в аспекті посилення безпеки зовнішніх кордонів Європейського Союзу. На думку Аннегрет Крамп-Карренбауер, це буде «завершенням Шенгену».

При коментуванні питання міжнародної безпеки вона зазначила, що є прихильницею постійного місця Європейського Союзу в Радбезі Організації об’єднаних націй, і створення Ради європейської безпеки, в роботу якого буде залучено Сполучене Королівство.

Також голова Християнсько-демократичного союзу ФРН запропонувала урізати формат парламентських засідань в Страсбурзі та не звільняти чиновників Європейського Союзу від національного податкового відрахування на прибуток.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*