Снігова людина почала гуляти по штату Вашингтон

Житель міста Медікал Лейк, штат Вашингтон (США) Стівен Мічем заявив, що натрапив на сліди, які, на його переконання, залишені єті. На свою знахідку американець, який гуляв по місцевості разом з дружиною, натрапив у лісі, намагаючись знайти для фотографування красиві пейзажі природи.

На сторінці міста в соцмережі «Фейсбук» Майк опублікував фотографії цих слідів. За його словами, він з дружиною намагався відстежити «маршрут» слідів, однак зазнав невдачі через глибини заметів та слідування цих слідів в глибину лісу.

Також житель північно-західного штату зробив заміри слідів, залишених, на його думку, «сніговою людиною». У довжину слід склав понад півметра, а між слідами відстань склала майже дев’яносто сантиметрів.

hronika.info

Стівен Мічем в одному з інтерв’ю також заявив, що такі сліди він бачить не вперше, раніше стикаючись з ними в рідній для нього Північній Каліфорнії.

Місцевий департамент риби і дикої природи надав коментар для засобів масової інформації, заявивши, що дані сліди залишили звичайним туристом, які візуально виявилися більшими через занурення ступень в пухку та глибоку снігову масу. Однак багато хто звернув увагу, що в заяві департаменту замовчується про те, що сліди залишені босими ступнями, чого за туристами зазвичай не помічається.

Незабаром в штат Вашингтон на запрошення «першовідкривача» повинні прибути дослідники, які дотримуються теорії про існування єті. Вони повинні вивчити таємничі відбитки ніг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*