Британію можуть оштрафувати за зволікання з Brexit

В Європейському Союзі подумують про штрафні санкції для Лондона через відстрочення виходу острівної держави зі складу міжнародного європейського об’єднання держав. Про це повідомило впливове британське видання The Daily Telegraph.

Як повідомив засіб масової інформації, Брюссель хоче отримати грошову та юридичну компенсацію за свою згоду на зволікання Сполученого Королівства з Брекзитом. На цьому наполягатимуть держави, що входять в Європейський Союз. Це буде доповненням до вже запланованої «виплати за розлучення», сума якої складає тридцять дев’ять мільярдів у британській валюті.

Spotahome.com

Джерело The Daily Telegraph, на яке посилалося видання, заявило, що в Європейському Союзі зростає невдоволення британською відстрочкою Brexit, тому при подальшому зволіканні терміном більше кількох тижнів, Євросоюз може запросити штрафну виплату від Великобританії.

Нагадаємо, що вихід Великобританії зі складу ЄС заснований на результатах референдуму, який пройшов в Сполученому Королівстві в червні 2016 року. Несподівані для багатьох політиків і експертів підсумки референдуму викликали серйозну кризу, залишення прем’єрського крісла попередником Терези Мей Девідом Камероном та негативну реакцію фондових бірж.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*