Закордонні інвестори вирішили вкласти гроші в сало і м’ясо

Німецькі та данські інвестори мають намір побудувати сучасні свинокомплекси у двох регіонах нашої держави. Як зазначається, для реалізації зазначеного проекту були обрані Львівська та Житомирська області.

У будівництво комплексу на Львівщині будуть вкладати кошти компанії «Poels Mastschweine» та «Tierprodukstion Alkersleben», які зареєстровані у Німеччині. Зазначимо, що вказані фірми є власниками двох підприємств у східній частині ФРН та мають намір вкласти інвестиції для будівництва таких самих комплексів, проте вже на українській території. Наразі реалізація проекту знаходиться на початковій стадії, в рамках якої обирається відповідна земельна ділянка.

Водночас, данська дочірня компанія, яка розташована в Україні «Дан Фарм Україна» вже до кінця поточного року має намір перейти до експлуатації відгодівельного свинокомплексу, який розташовується на Житомирщині.

Нагадаємо, що комплекс почали будувати п’ять років тому. Представники фірми зазначили, що на даний момент 80% від усього проекту вже запущено в експлуатацію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*