Британському пенсіонеру заборонили брати участь у ставках через великий виграш

В одному з англійських графств пенсіонеру заборонили брати участь в ставках. Причиною став той факт, що громадянин вигравав протягом дванадцяти днів. Так, Майкл Бейтс за допомогою ставок зміг виграти понад дві тисячі фунтів. Відзначимо, що ставки він робив в букмекерській конторі «Coral».

Таким чином, за 12 днів громадянин Британії за допомогою ставок на скачки зміг виграти понад дві тисячі фунтів, при цьому, всього він зробив 48 ставок. Після того, як він переміг по кожній зі ставок, в букмекерській фірмі йому заборонили грати. При цьому, обґрунтовувалося дане рішення тим, що сімдесяти чотирирічний громадянин й так виграв велику суму.

online-bookmakers.com

Після даного інциденту обурений британець став вдаватися в питання про те, як букмекери можуть кликати людей робити ставки, а коли вони виявляються виграшними – проганяти клієнтів. Також британець розповів, що він аналізував скачки протягом тривалого часу та встановив, що найчастіше перемагають коні з номером від одиниці до четвірки. Крім цього, пенсіонер поскаржився на співробітників компанії в головний офіс, однак там йому відповіли, що букмекери мають право відмовляти клієнтам в ставках з різних причин.
Водночас, голова відділу зв’язків з громадськістю у зазначеній фірмі підкреслив, що ставки Бейтса будуть розглянуті. При цьому, він додав, що в компанії просять повідомляти головний офіс, якщо один й той же клієнт виграє великі суми, проте заборони на участь в ставках раніше не застосовувалися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*