Морський буксир «Корець» ВМС України супроводжували три кораблі ФСБ Росії

Прес-центр штабу Операції Об’єднаних сил (ООС) інформує про те, що під час виходу судна ВМС України під назвою «Корець» в Азовське море для того, щоб провести заходи з бойової підготовки, три судна Федеральної служби безпеки РФ супроводжували його протягом всього часу.

Прес-центр повідомив, що український корабель здійснював плановий вихід у море для того, щоб виконати завдання, які були поставлені керівництвом ООС. Також буксир мав відпрацювати заходи бойової підготовки. Штаб повідомляє, що під час того, як здійснювався вихід українського судна, на відстані близько 10 миль (приблизно 18,5 км) був помічений корабель, який пізніше був розпізнаний як сторожовий. Дане судно було сторожовим кораблем під назвою «Краснодарець», який знаходиться під владою Федеральної служби безпеки РФ. Він наблизився до «Корцю» на 1,5 милі, та продовжив слідувати згідно з курсом нашого корабля, у результаті чого взяв буксир ВСМ України на супровід. Відзначається, що ще одне російське судно йшло по правому борту, а третє знаходилося попереду на значній відстані.

kremlinpress.com

Військовослужбовці повідомили, що всупереч російському супроводу, були відпрацьовані усі питання оборони буксира протидиверсійного характеру. Були виконані тренування практичної стрільби.

У штабі також заявили, що вихід у море буксира ВМС України прикривався дивізіоном артилерії, а на бойовому чергуванні була авіація Повітряних сил України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*