У фіналі “Гри престолів” у Короля Ночі буде мета, яку він хоче вбити

Володимир Фурдик – словацький актор та каскадер, якому належить роль Короля Ночі в одному з найпопулярніших на сьогоднішні серіалів «Гра престолів», поділився в інтерв’ю американському щотижневику «Entertainment Weekly», інформацією про те, чого очікувати від головного злого персонажа кінокартини.

Володимир Фурдик заявив, що цілком імовірним є той факт, що Король Ночі бажає помститися. Адже хтось його зробив Королем, хоча сам він цього ніколи не бажав. На даний момент нікому не відомо, ким був персонаж Володимира Фурдика раніше, можливо він служив при дворі або ж був солдатом. Актор зазначив, що кожен герой у серіалі має дві сторони, серед яких погана та хороша. Але у Короля Ночі у наявності лише одна, та очевидно, що це погана. Фурдик підкреслив, що глядачі зможуть побачити, що головний злий персонаж володіє метою відплати. Якщо конкретніше, метою є один з персонажів, якого Король бажає вбити.

Згідно зі словами актора, у фінальному сезоні буде схожа сцена на одну з минулого сезону. У сьомому сезоні був момент коли, коли після спроби Джона Сноу врятувати жителів міста здичавілих, велика частина з них загинула. У кінці серії Король Ночі підняттям рук воскресив усіх загиблих, зробивши їх солдатами своєї армії, дивлячись на Джона Сноу, який упливає у човні. Але, за словами Фурдика, у 8-му сезоні момент між Королем та Джоном Сноу буде набагато сильніше.

На питання відносно того, яка ж сцена є улюбленою в актора – він заявив, що глядачі поки що не мали можливості її побачити.

Нагадаємо, що прем’єра фінального сезону за планом повинна вийти 14 квітня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*