“Нафтогаз” заявив, що Німеччина залишає Україну без транзиту газу

Голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв висловив стурбованість з приводу того, що Україна може втратити транзит газу через дії Німеччини, Росії та навіть «деякої частини українського політикуму». Дана заява була опублікована ним у Фейсбук.

Крім цього Коболєв підкреслив, що зі свого боку «Нафтогаз» докладає всіх зусиль для збереження транзиту й після 2019 року. Але цього недостатньо і, на його думку, ще необхідно оновлення газотранспортної системи, яке повинно бути “зваженим і відповідальним”.

glavk.info

Як приклад такого підходу, голова «Нафтогазу», назвав модернізацію компресорної станції «Гребінківська», яку він позначив, як дуже важливу не тільки для транзиту, а й для постачання газу споживачам. На даній станції були запущені нові газотурбінні двигуни, виготовлені на миколаївському підприємстві Зоря-Машпроект». За словами Коболєва, двигуни відповідають екологічним вимогам ЄС та є на 15% економнішими.

Нагадаємо, що на початку року на зустрічі Росії, України та Єврокомісії, що стосується укладення нового контракту між «Газпромом» і «Нафтогазом» після закінчення чинного, так і не вдалося прийти до спільної згоди.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*