Всі собаки схожі на своїх господарів, — психологи

Приказка про схожість домашніх вихованців на своїх господарів перестає бути розхожим жартом. Детальне дослідження собак, їхньої поведінки та звичок переконало вчених, що особистість господаря може бути для його чотириногого компаньйона визначальним фактором.

Behance.net

До таких висновків прийшли психологи в Мічиганському університеті, США. У їхній статті, що підбиває підсумки кропітких досліджень, впевнено вказується на вірність народної приказки про те, наскільки собаки схожі на своїх господарів.
Behance.net

Один з основних авторів проведеного дослідження, професор психології Вільям Чопик заявив, що особистісні якості собак під впливом великих змін в житті змінюються так само, як у людей. Він зізнався, що не очікував спостерігати такі зміни в характері собак.
Для цього дослідження група вчених опитала господарів майже 1700 собак, запропонувавши оцінити поведінку і характер своїх вихованців, порівнюючи ці якості з характерами самих опитуваних. Результати опитувань показали, що придбані собаками риси характеру виражаються яскравіше при певній поведінці своїх власників.,

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*