Українцям підготували нові громадські штрафи

Найближчим часом очікується вступ в силу нових правил громадянської поведінки, згідно з якими, викид сміттєвих відходів в не відведеному для цього місці буде обкладатися грошовим штрафом. Законопроект, який регулює ці правила, був прийнятий ще два роки тому, проте зараз була проведена доробка та введена низка уточнень.

Опублікований в Мережі документ вказує, що викид сміття не в урну може загрожувати штрафом, що досягає півсотні неоподатковуваних мінімумів доходів, а повторне порушення збільшить штраф до однієї сотні неоподатковуваних мінімумів.

Таким чином, неналежний викид сміття може обійтися українцям у штраф від 170 гривень до 850, а за «рецидив» доведеться сплатити від 850 гривень до 1 тисячі 700 гривень.

Також стало відомо, що голова фінансового парламентського комітету вніс на розгляд колег документ, що рекомендує проголосувати за зміну штрафів, передбачених за порушення підприємницької дисципліни на касах. Проект постанови від Михайла Довбенко пропонує скоротити в значних обсягах розміри штрафних виплат за такі порушення, як перевищення встановленої планки на готівкові гроші в касі або їх несвоєчасне оприбуткування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*