Басейни в зарубіжних готелях виявилися вкрай небезпечними

Під час відпочинку за кордоном, на різних популярних курортах можна отримати вкрай неприємний «подарунок». До такого висновку прийшли експерти, які напередодні очікуваного курортного сезону звернули увагу на якість води в басейнах готелів за кордоном.

За їхніми словами, вода в цих резервуарах виявилася дуже небезпечною. Навіть загроза «знайомства» з грибком і норовірусом відступає перед іншими мешканцями басейнової води та наслідками контакту з ними.

Etstur.com

Вчені встановили наявність в вивчених басейнах паразитів «криптоспоридії» і бактерій під назвою «шигела». Вони можуть спровокувати вкрай серйозні захворювання кишечника, в тому числі й ті, що закінчуються летальним результатом при неналежному та несвоєчасному лікуванні.

Фахівці відзначили, що зараження води неможливо визначити візуально – знайти згадані ними фактори небезпеки у воді можна тільки при лабораторних дослідженнях, під мікроскопом. Найбільш актуальна проблема хвороб, зараження якими відбувається в воді, для країн в регіоні з жарким кліматом. Хлорка вбиває небажані бактерії, але не справляється з паразитичними найпростішими організмами, оскільки цисти мають дуже міцну оболонку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*