Костел Святого Петра в Одесі отримав право на індульгенцію

Указ від предстоятеля Римської Католицької церкви Франциска дарує костелу Святого Петра в Одесі особливий статус. Офіційно це буде затверджено шістнадцятого березня, коли в південне українське місто здійснить візит католицький архієпископ Клаудіо Гуджеротті. Очікується, що високопоставлений католицький священик проведе в одеському храмі літургію, тим самим закінчивши процедуру присвоєння костелу особливого статусу.

Титул, який отримує костел Святого Петра, називається «базиліка мінор» і відома також як «мала базиліка». Указ про цей титул вже отримав підпис понтифіка. При цьому на розгляді даного питання в Ватикані документ знаходився відносно нетривалий період часу, перш ніж був затверджений.

Vybor.news

Як розповів журналістам настоятель костелу, для цього титулу працював не один його попередник. Отцю Цезарію, який приблизно три місяці тому став настоятелем костелу, залишалося лише зібрати всі їхні роботи та відправити запит в Рим.

Отримання титулу дарує костелу такі привілеї, які не мають звичайні католицькі храми. Саме в базиліці мінор парафіянин зможе при певних умовах отримати повну індульгенцію. До цього лише два храми нашої країни мали таким статусом – Чернівецька базиліка Воздвиження всечесного Хреста і львівська базиліка Успіння.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*