Посол України відкидає звинувачення в цензурі від МЗС Австрії

Олександр Щерба, який очолює дипмісію нашої країни в Австрійській Республіці, спростував звинувачення на адресу Києва щодо дій нібито цензурного характеру відносно журналіста Крістіана Вершютца.

Таку заяву дипломат зробив для Інтернет-видання «Українська правда». Щерба підкреслив у своєму коментарі, що ситуація з Вершютцем не має відношення до проблематики цензури та свободи слова.

Для підтвердження своїх слів посол в Австрії нагадав про групу австрійських журналістів, які відомі критичними замітками на адресу українського уряду. Щерба зазначив, що вони відвідали навіть зону Операції об’єднаних сил, не маючи проблем з в’їздом до країни або при отриманні акредитації. У свою чергу Вершютц проігнорував українське законодавство, підкреслив Щерба, і був за це покараний, причому дуже м’яко.

Stmegi.com

Пояснення посла були викликані ситуацією напередодні, коли зовнішньополітичне відомство Австрії викликало Щербу для пояснень з приводу заборони на в’їзд для журналіста та керівника бюро місцевої ТРК ORG Крістіана Вершютца. Стало відомо, що голова австрійського МЗС Карін Кнайссль буде виносити питання недопуску свого співвітчизника в Україну на засідання своїх колег по Європейському Союзу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*