Статистика прояснила взаємини українців і росіян

Дослідницька організація «Левада-Центр» провела опитування населення спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. Громадяни України та РФ опитувалися на тему відносин між двома народами.

Добре ставлення до росіян продемонстрували 77% українців, в той час як росіян, що відчувають позитивні почуття до українців, нарахували 82%. Негативно ставиться до населення сусідньої країни 14% українських громадян і на один відсоток менше російських опитаних. При цьому влада у сусідів викликає негатив у 85% росіян, у той час як погано відноситься до російської влади 69% громадян України, які взяли участь в даному опитуванні.

Vybor.news

Про незалежні держави, що мають відкриті між собою кордони, позитивно висловилися 48% українців і на 4% більше — в Росії. Закрити кордони, ввести візи та посилити митний контроль на кордоні між двома країнами хочуть 38% українських учасників опитування і чверть опитаних в РФ.

Перспектива існування в рамках «єдиної держави» викликала скептицизм по обидва боки кордону — позитивно до такого варіанту ставляться 4% опитаних в Україні та 17% російських учасників соцопитування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*