Імператор Японії повідомив богам про зречення від престолу

Японський монарх Акіхіто почав першу з одинадцяти церемоній, за підсумками яких імператор зречеться престолу. Більшість цих ритуальних заходів є символічною «звітністю» перед царственими предками, які повинні «узнати» про цю подію.

Як повідомляють японські засоби масової інформації, імператор завдав візит у святилище, розташоване в столиці «країни Вранішнього Сонця». У цьому священному місці, яке присвячене богині та праматері японських правителів Аматерасу, імператор помолився. Потім моління зробив наслідний принц, який таким зійде на престол. Для ритуалу Акіхіто убрався в старовинні одяг і шапку, які були розповсюдженні у ранньому середньовіччі.

Argumentiru.com

Також імператор повинен пройти церемонії в давньояпонських столицях Кіото і Нара, де він буде доповідати про своє майбутнє зречення від престолу міфічному прямому нащадкові Аматерасу і засновнику панівної династії.

Нагадаємо, що японське законодавство не передбачає зречення, однак для Акіхіто, якому виповнилося вісімдесят п’ять років, парламент азіатської країни зробив виняток і прийняв особливий закон. Наслідний принц Нарухіто повинен стати імператором першого травня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*