Німецький турист вижив у штормі завдяки джинсам

Закордонне інформаційне агентство «The Sun» інформує, що німецькому туристу, який під час шторму впав за борт, вдалося врятувати собі життя за допомогою «рятувального жилета», зробленого із звичайних джинсів.

Так, біля берегів Нової Зеландії турист із Німеччини Арне Мурке плавав на яхті разом зі своїм братом, проте під час плавання погода різко погіршилася, та почався шторм. В ході шторму німця викинуло за борт судна.

www.tokkoro.com

Сам Мурке розповів, що він почав тонути, оскільки заплутався в мотузках, але при цьому, йому вдалося з них вибратися. Як тільки він звільнився від пут, він виплив на поверхню та побачив, що яхта, на якій залишався його брат, відплила на досить велику відстань від нього. Саме тоді у німецького туриста з’явилася ідея використовувати прийом, який користується особливою популярністю у військових зі Сполучених Штатів.

Мурке зняв з себе джинси та зав’язав їх у вузол таким чином, щоб вони змогли наповниться повітрям. Після цього, він накинув собі їх на шию. Таким чином, німцеві вдалося спорудити рятувальний жилет, проте навіть з ним вижити в штормі досить непросто. Співробітники рятувальної служби, які прибули на місце подій, зазначили, що туристу дуже пощастило. Мурке в свою чергу підкреслив, що життя йому врятували саме джинси.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*