Вчені створили прилад, здатний визначити дату смерті людини

В Каліфорнійському університеті вченим вдалося розробити прилад, який зможе спрогнозувати приблизну дату смерті тієї чи іншої людини. При цьому для подібного прогнозу необхідний лише зразок аналізу крові. Технологію, яка покладена в основу роботи приладу, вчені назвали «GrimAge». Крім цього, фахівці наполягають на тому, що даний прилад показує більш точні результати, ніж усі його аналоги.

Дослідники пояснили, що прилад проводить аналіз епігенетичних маркерів старіння, в результаті чого вимірює наскільки «зношений» організм тієї чи іншої людини. Так, фахівці підкреслили, що даний показник є одним з основних при виявленні ризиків ранньої природної смерті. Так, якщо людина входить в категорію «раннього старіння», то ризик ранньої смерті у неї теж буде високим.

Medvesti.com

Водночас, дане пристосування досить точно може визначити можливу ймовірність розвитку хвороб серцево-судинної системи. Даний прилад перевершує всі механізми, які існували раніше, в півтора раза.

Варто відзначити, що розробка приладів, які можуть спрогнозувати тривалість життя, відбувалася й раніше. Так, рік тому дослідники з «Google» створили нейромережу, яка здатна досить точно визначити наскільки ймовірна рання смерть у тієї чи іншої людини. Крім цього, штучний інтелект може визначати розвиток тих чи інших захворювань у людей. Також система може працювати за різними параметрами та враховувати навіть ті відомості, які знаходяться в паперових медичних картах. При цьому, роблячи прогноз, система здатна пояснити, на яких факторах він заснований.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*