У Борисполі від вітру обрушилася стіна житлового будинку

Секретар міської ради Борисполя, який розташований під Києвом, Ярослав Годунок у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в цей понеділок 11.03.19. у місті частково обрушився житловий будинок. Причиною даного інциденту є сильний ураганний вітер.

Секретар міської ради підкреслив, що дана подія відмінно демонструє те, як в місті будують будівлі. Також він підкреслив, що будівля була побудована сорок років тому. Крім того, разом із записом були опубліковані фотографії, на яких видно обвалення верхньої частини стіни будівлі.

Водночас, користувачі соціальної мережі моментально відреагували на запис та написали в коментарях, що працівникам комунальних служб раніше повідомляли про пошкодження в стіні житлового будинку. Ще влітку будівлю обгородили стрічкою, проте ремонтних робіт так й не послідкувало.

Також наголошується, що інша частина будівлі не постраждала, загрози для нього теж немає. Крім того, Годунок підкреслив, що дане питання буде порушено на черговому засіданні міської ради.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*