Майбутнім мамам загрожує реальна загроза через брак повітря

Вчені з’ясували, що забруднене повітря, а також деякі косметичні засоби надають згубний вплив на розвиток плода в утробі матері.

Дослідники Ратгерського університету у Сполучених Штатах Америки довели, що на ранній стадії вагітності речовини, що забруднюють, впливають саме на органи кровообігу плода, які тільки формуються. Тому під загрозою знаходяться аорта, а також пупкова вена. А на більш пізньому терміні вагітності тверді частинки, що знаходяться у забрудненому повітрі, здійснюють негативний вплив на ембріон. Оскільки кровотік, який обмежується частками, заважає процесу надходження поживних речовин.

Fr.davidsuzuki.org

Американські вчені проводили експеримент, у ході якого було вивчено вплив аерозолю діоксиду титану на кровоносну систему щурів та їх плодів. Дані досліди проводилися на окремих проміжках періоду вагітності. А показники результату порівнювали з тваринами, які дихали відфільтрованим чистим повітрям.

Результати діяльності вчених продемонстрували факт того, що дрібні частки, які вдихають вагітні жінки, можуть стати загрозою нормального розвитку кровоносної системи плода.

Медики заявляють про те, що майбутні мами повинні по максимуму уникати тих районів, де забруднення повітря особливо сильне. Також слід відмовитися від косметики, до складу якої входить двоокис титану. Він, у свою чергу, дуже часто використовується для виготовлення різних продуктів гігієни, серед яких пудри для обличчя, а також сонцезахисні засоби.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*