«Богемська рапсодія» отримає продовження у другій частині

Біографічна кінокартина, що оповідає про рок-групе Великобританії «Queen», а також про Фредді Мерк’юрі, її лідера, за мірками кінематографії отримала величезний успіх. Творці фільму сподіваються на те, що друга частина зможе досягти подібних висот.

Руді Долезал, продюсер фільму «Богемна рапсодія», а також режисер багатьох кліпів рок-групи, повідомив у своєму інтерв’ю виданню «Pagesix» про продовження успішної кінострічки. За його словами, Джим Біч, менеджер британської групи «Queen», має намір створити продовження фільму – сиквел, події якого будуть відбуватися під час «Live Aid» – міжнародного благодійного музичного фестивалю. Даний захід відбувся 13 липня 1985 року, а місцем проведення став стадіон «Уемблі» у столиці Сполученого Королівства – Лондоні.

Джим Біч повідомив, що збирається створити продовження, яке почнеться саме з «Live Aid».

Factinate.com

Також Руді Долезал зазначив, що у фільмі «Богемна рапсодія» був практично повністю показаний відомий концерт, саме тому залишаються лише події останніх років життя лідера рок-групи Фредді Мерк’юрі, який помер у 1991 році.

Повідомляється, що Брайан Мей, гітарист «Queen», натякав на продовження кінокартини автобіографічного характеру. У грудні минулого року він заявив, що «Live Aid» є хорошим моментом для закінчення фільму. Тоді він висловив своє припущення про те, що можливо буде продовження.

Нагадаємо, що фільму під назвою «Богемська рапсодія» з’явився на екранах кінотеатрів у жовтні минулого року. Дана кінострічка була названа кращим музичним фільмом за всю історію кінематографії. Також біографічний фільм отримав 4 нагороди на 91-й церемонії вручення нагород премії «Оскар».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*