Чиновник домагався “звільнення” кота і сам позбувся роботи

Історія з котом на прізвисько Браузер з техаського міста Уайт Сетлемент, що стала предметом обговорення в соціальних мережах у 2016 році, отримала своє продовження.

Нагадаємо, що місцева міська рада вирішила не пускати в публічну бібліотеку кота Браузера, для якого будівля стала місцем проживання. Проти цієї постанови виступив мер Уайт Сетлемента та городяни, які вважали, що загальний улюбленець Браузер є символом бібліотеки.

Reactor.cc

«Звільнення» кота викликало резонанс, на електронну пошту мерії надійшли сотні листів з багатьох країн. Міжнародний резонанс змусив міських чиновників відмовитися від свого рішення, а кіт продовжив жити в публічній бібліотеці та служити її символом.

Про цю історію згадали зараз, коли свого крісла в міській раді позбувся Елзі Клементс, який і став тоді ініціатором відмови коту в місці проживання. Користувачі соціальних мереж розповсюдили картинку, в якій поєднані новини від 2016 року і свіжа. Шанувальники кота браузера жартують, що дорогому їх улюбленцю переходити не можна.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*