Великобританія стоїть на порозі загальних виборів через Brexit

Видання The Guardian повідомляє, що голова Лейбористської партії Великобританії та лідер опозиції Джеремі Корбін після того, як Палата громад відмовилася від прийняття угоди по Brexit від уряду, закликав провести загальні вибори. При цьому варто відзначити, він навіть не згадав про проведення повторного референдуму щодо цієї угоди.

Вчора під час голосування лейбористи фактично у повному складі відхилили варіант угоди, який запропонувала прем’єр-міністр Тереза Мей. У підсумку «проти» проголосували 391 депутат, «за» – 242. За заявою Корбіна, його партія збирається виступити проти прийняття Brexit, якщо не буде нових умов угоди з ЄС («жорсткий Brexit»).

Huffingtonpost.com

Відзначимо, що Brexit може набути чинності 29 березня 2019 року, але без будь-яких домовленостей з Брюсселем, за умови підтримки членів парламенту виходу з ЄС без угод. При відхиленні такого варіанту, депутатам потрібно буде ще раз голосувати 14 березня. До того ж вони повинні будуть вирішити, чи варто просити Брюссель про відстрочку угоди.

Крім іншого необхідно враховувати вимоги представників британського бізнесу, які вважають неприпустимим вихід країни з Євросоюзу без визначення умов співпраці надалі. Наприклад, на думку гендиректора Конфедерації британської промисловості Керолін Ферберн, дана поведінка парламенту нагадує цирк, бо необхідно пам’ятати, що потрібен новий підхід, тому що від цього залежать робочі місця та життя.

Лідери бізнесу вважають, що в ситуації, що склалася необхідний перенесення дати Brexit і активний пошук нових варіантів угоди.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*