Депутати Верховної Ради розглянуть легалізацію марихуани

Розміщена на сайті парламенту петиція з пропозицією на законодавчому рівні врегулювати застосування канабісу в наукових і медичних цілях, й тим самим захистити конституційні права громадян, набрала необхідну кількість підписів (25 тисяч) для подальшого розгляду у Верховній Раді.

Ініціатором даної пропозиції є Шабас Геннадій Вікторович. За його твердженням подібні препарати можуть бути використані при лікуванні ряду хвороб, таких як епілепсія, анорексія, склероз, артрит і ревматизм, астма, герпес, виразки, хронічні болі, посттравматичний синдром, імунні захворювання, хвороби Альцгеймера, Паркінсона, хореї Гентінгтона, втрати ваги при СНІДі, діабетичної нейропатії.

420time.info

Крім іншого в петиції закликають депутатів до організації необхідних умов для використання каннабіса та продуктів з вмістом канабіноїдів в науковій та медичній практиці, включаючи і їх застосування в розробках лікарських препаратів і протоколів лікування.

Також автори підкреслюють і важливість питання легального обороту препаратів з вмістом наркотичних речовин, тобто їх купівля, зберігання та перевезення в медичних цілях, без наміру збуту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*