Почесний Ювілей Бетмена відзначать прольотом більше мільйона кажанів

Один з найбільш відомих у всьому світі вигаданих персонажів – Бетмен, зустрічає свій вісімдесятирічний ювілей. Вперше він з’явився на сторінках коміксів в 1939 році, і був полюблений аудиторією, ставши в один ряд з Суперменом та іншими супергероями вигаданого всесвіту DC.

На фестивалі SXSW, який проходить в Остіні (штат Техас), в честь круглої дати будуть випущені близько півтора мільйона кажанів. Очікується, що вони пролетять над Конгрес-Авеню, перетинаючи міст Енн-Річардс.

avatanplus.com

Крім цієї акції, запланована ще низка заходів на честь Бетмена, в тому числі вихід книги, флешмоби та виставки, а також зустріч з участю кіноактора Джека Ніколсона, який зіграв суперлиходія Джокера в екранізації Тіма Бертона тридцять років тому.

Історія багатія, який вирішив боротися зі злом в місті Готем (прототипом послужив Нью-Йорк) в образі кажана, неодноразово екранізувалася. Перший раз на великих екранах Бетмен з’явився в 1943 році. Самою останньою на даний момент кінокартиною про супергероя є «Ліга Справедливості». Роль Брюса Вейна зіграв Бен Аффлек, який недавно повідомив, що прощається з образом похмурого борця зі злом – в наступній екранізації Бетмена зіграє вже інший актор.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*