Концерт для олігархів: ціна квитків «на Пугачову» обурила Буйнова

Виконавець Олександр Буйнов висловив думку про ціни на квитки на сольний концерт Алли Пугачової. Оскільки артист запрошений на цей захід, то йому не доведеться платити за квиток, однак вартість такого квитка все одно викликає у нього обурення.

Зазначимо, що вже в наступному місяці Алла Пугачова має намір провести в Кремлівському Палаці концерт, який буде присвячений до її ювілею. Спочатку планувалося, що вартість квитків буде варіюватися від 3-х до 70-ти тисяч рублів, однак у касах представлені суми значно вище, ніж вказували раніше. Таким чином, квитки на концерт не можуть собі дозволити не тільки фанати артистки, але і її колеги.

tv-kino.com

Так, близький друг та колега співачки Буйнов підкреслив, що ціни на квитки занадто високі. Він звернув увагу на те, що публіка у Пугачової дійсно з різних верств суспільства, однак концерт не може бути розрахований на одних олігархів. На думку виконавця, на концерті повинні бути присутніми люди, що пройшли один творчий шлях з Пугачовою, проте з такими цінами на квитки, вони не зможуть туди потрапити.

Артист також розповів, що він не знає про програму, яку готує Алла Пугачова, однак, на його думку, їй не потрібно придумувати феєричне шоу. Буйнов додав, що, якщо Пугачова вийде на сцену та викладе свої думки й почуття, то цього буде цілком достатньо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*