Українці втомилися від обману та грабіжництва «Київстар»

Черговий скандал розгорівся навколо телекомунікаційної компанії «Київстар», пов’язаний зі звинуваченнями в обмані з тарифами мобільного зв’язку. Зокрема, чергове закриття старих тарифів, і примусове переведення абонентів на більш дорогі та менш якісні тарифи.

Користувачі шоковані політикою послуг компанії, багато з них пишуть гнівні пости в різних соцмережах і звинувачують «Київстар» в крадіжці, використанні безвихідної ситуації в корисних інтересах, бо людям складно різко припинити користуватися мобільними телефонами.

Brightwallpapers.com.ua

Основними вимогами абонентів є повернення знятих з порушенням грошей з рахунків, повернення колишніх тарифних планів, які змінили без дозволу, виконувати всі послуги відповідно сплаченого тарифного пакета, і припинити грабіжницьку аферу. Багато користувачів звернули увагу, що з’явилася проблема зв’язку з оператором для вирішення проблем.

Деякі абоненти проявили інтерес щодо керівників компанії та були здивовані, що генеральним директором виявився уродженець Єкатеринбурга – Петро Чернишов.

Варто зазначити, що контрольні пакети провідних українських операторів сотового зв’язку, на жаль, не знаходяться у національних компаній. Щодо цього в українській пресі періодично виникають дискусії. Згідно ЗМІ, контрольний пакет акцій компанії «Київстар» знаходиться у норвезькій телекомунікаційній компанії Telenor (54,2%), 40,1% – ТОВ «Сторм» (російській групі компаній «Альфа»), 5,66% – ТОВ «Омега».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*