Українська Православна Церква спростувала перехід кількох парафій у ПЦУ

На сайті Єпархії Української Православної Церкви міста Умань повідомляється, що канцелярія Єпархіального Управління УПЦ міста Умань, Черкаської області спростувала раніше оприлюднену інформацію стосовно того, що релігійні громади населених пунктів Родниківка, а також Пугачівка перейшли до новоствореної Православну Церкву України, Предстоятелем якої є Митрополит Епіфаній.

Канцелярія Єпархіального Управління УПЦ повідомила, що дані парафії все ще знаходяться під владою Української Православної Церкви (Московського Патріархату), а також вірні Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Предстоятелю УПЦ МП.

Photoclub.by

В Єпархії повідомляється, що парафії населених пунктів Пугачівка та Родниківка не проводили зборів, зокрема, будь-яких дій по переходу до ПЦУ не робили. Якщо якийсь прихід і мав намір переходити під владу іншої помісної православної церкви на території України, то їх рішення залишилося на певному рівні.

Раніше повідомлялося, що кілька громад Української Православної Церкви моляться у молитовній кімнаті, хоча дані парафії перейшли під владу Православної Церкви України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*