Віра Брежнєва: я не є українською артисткою

Відома співачка Віра Брежнєва у своєму інтерв’ю В’ячеславу Манучарову, акторові та телеведучому, для його каналу на «YouTube», дала коментар стосовно того, що багато київських інтернет-джерел ідентифікують її як українську виконавицю, упускаючи факт її проживання та творчої активності у Росії.

Віра Брежнєва зазначила, що конкретно українською артисткою вона себе ніколи не позиціювала. Хоч виконавиця і народилася у місті Дніпродзержинську на Дніпропетровщині, але вже давно дівчина живе у Москві.

Колишня учасниця музичної групи «ВІА Гра» повідомила, що оскільки вона не брала участі ні в одній українській «Пісні року», Брежнєва не є українською співачкою. А перший концерт у творчій кар’єрі відбувся у Санкт-Петербурзі.

24smi.org

Виконавиця також зазначила, що сама держава не сприймає її як свою артистку. Тому що для присвоєння статусу української співачки потрібно володіти піснями українською мовою. А у Брежнєвої їх немає.

В’ячеслав Манучаров виступив з пропозицією змінити дані безлічі інтернет-ресурсів з «української співачки» на «російську співачку». Сама Віра Брежнєва запропонувала нейтральний варіант, а саме вказати її як співачку, або ж співачку родом з України.

Артистка повідомила, що виступала на території Російської Федерації, України, країн СНД, та в інших закордонних державах.

Кілька місяців тому, артистка презентувала музичний кліп на свою нову пісню під назвою «Любите друг друга». У ній Віра Брежнєва закликає людей дарувати близьким увагу та тепло.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*