Норвегія вимагає великої компенсації від Boeing

Найбільша у Норвегії онлайн-газета «E 24» інформує про те, що норвезька авіакомпанія «Norvegian» виступає з вимогою про виплату компенсації американською корпорацією “The Boeing Company” за скасування рейсів над державами-членами Європейського союзу.

Повідомляється, що велика частина рейсів авіакомпанії літають саме до країн Євросоюзу. А рішення про закриття повітряного простору літакам Boeing 737-8 MAX та 737-9 MAX значно ускладнює функціонування компанії «Norwegian».

Лассе Сандакер-Нільсен, голова відділу по зв’язках з громадськістю норвезької авіакомпанії пояснив, чому саме корпорація «The Boeing Company» повинна виплатити компенсацію, якщо обмеження вводились самим Європейським союзом. Сандакер-Нільсен заявив, що заборона запровадилася на абсолютно нові літаки, а авіакомпанія цілком очікувано розраховувала, що вони будуть експлуатуватися на постійній основі.

Zastavki.com

Голова відділу не повідомив про реакцію корпорації «The Boeing Company» стосовно вимоги компенсації. Згідно з його заявою, діалог продовжується, а точна сума виплати буде встановлена лише тоді, коли стане відомий конкретний термін обмеження польотів.

Раніше повідомлялося, що ЄС закрив повітряний простір для декількох моделей літаків від корпорації «The Boeing Company» для з’ясування причин авіакатастрофи, яка сталася в Ефіопії 10 березня. Згідно з інформацією, даний інцидент за участю Boeing 737 MAX 8 є другим за півроку. У жовтні минулого року в Індонезії розбилася така ж модель літака.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*