Відтепер автомобілем Джеймса Бонда стане електромобіль

За інформацією видання The Sun автомобілем Джеймса Бонда в новому фільмі стане електромобіль Rapide E від англійського виробника Aston Martin.

Виконавець головної ролі Деніел Крейг сяде за кермо екологічно чистого автомобіля, який, за словами режисера, займе центральне місце у великій екшн-сцені.

Як відомо, новим режисером був обраний Кері Фукунага після того, як попередній режисер Денні Бойл вибув в серпні 2018 року по причині розбіжностей з Деніелом Крейгом. Саме Фукунага запропонував залучити електромобіль, тому що є захисником навколишнього середовища.

rosinvest.com

Електромобіль Rapide E є першим автомобілем даного виду компанії Aston Martin. Вартість його стартує від 250 тисяч фунтів. У планах виробника випустити всього лише 155 таких машин.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що знімання нового фільму про Бонда повинні початися у квітні в студії «Пайнвуд». Згідно з інформацією видання Variety також знімання буде проходити й в місті Матера на півдні Італії, куди доставлені близько 500 фахівців для підготовки знімального майданчика.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*