У Росії визначилися з самими завидними холостяками

Видання «Форбс» склало рейтинг найбільш успішних чоловіків Росії, які ще не встигли знайти свою «другу половину», або знаходяться на даний момент в розлученні.

У «топ-3» російських холостяків третє місце отримав Михайло Прохоров, бізнесмен 53 років. Його фінансовий стан оцінюється в майже десять мільярдів доларів США. За своє життя Прохоров жодного разу не одружився.

Kz-news.info

«Срібло» в рейтингу отримав Роман Абрамович, власник 12 мільярдів 400 мільйонів доларів США. Зі своєю дружиною власник ФК «Челсі» розлучився два роки тому, у нього семеро дітей.
Kz-news.info

На саму верхню строчку рейтингу забрався Михайло Фрідман. Бізнесмен, якому виповнилося п’ятдесят чотири роки, в розлученні вже більше десятиліття, у нього чотири дитини. Стан Фрідмана оцінюється в суму трохи більш ніж 15 мільярдів доларів.
Kz-news.info

У десятці найбагатших холостяків наймолодшим виявився засновник соціальної мережі Вконтакте і месенджера Telegram Павло Дуров. З 2 мільярдами 700 мільйонами доларів Дуров знаходиться на дев’ятому місці. До своїх 34 років творець соцмережі ще не був одружений.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*