Трамваї в Києві стали частіше сходити з рейок

Жителі столиці все частіше скаржаться на схід трамваїв з рейок. За поточний тиждень трамвай, який прямує в київський район Борщагівка, двічі зупиняв рух через сходження з рейок.

Hyser.com.ua

Городяни та гості Києва згодом зізнавалися, що інциденти викликали у них відчуття переляку. Видання «Сегодня» процитувало вагоновода-жінку, яка зізналася, що причина цих аварій криється в занадто застарілої колії. За словами водія трамвая, по всьому її маршруту встановлені обмеження швидкості. Пасажири, для яких ці аварії обійшлися без травм, розповіли, що трамвай змушені були ставити назад на рейки, застосовуючи автокран. Також вони звернули увагу, що сходять з рейок трамваї конкретної серії, які лише недавно були відправлені по маршруту.

«Сегодня» також відзначило, що транспортне київське підприємство «Київпастранс» не відповіло на їхній журналістський запит за двома цими інцидентами.

Нагадаємо, що двічі за день трамваї в Києві сходили першого лютого, причому в другому випадку розігнався трамвай перед тим, як зупинитися, зніс два дорожніх стовпа. Обидва інциденти також обійшлися без жертв серед пасажирів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*