Броньований «Козак» України успішно пройшов випробування

Під Житомиром провели контрольну перевірку броньованої машини «Козак-2». Відзначимо, що дане випробування відбувалося на армійському майданчику.

За інформацією даної головнокомандувачем стало відомо, що «Козак-2» передадуть Десантно-штурмовим військам Збройних сил України.

Крім того, головнокомандувач розповів, які перепони долає даний всюдихід. «Козак-2» з легкістю проходить водну перешкоду, а також надійно захищений від стрільби.

Під час проходження випробувань в ролі спостерігачів виступили: головнокомандувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України Михайло Забродський, командири взводів разом зі своїми заступниками з військових частин ДШВ, так само були присутні а також представники одного з вітчизняних підприємств.

Як повідомляє керівництво, бойове хрещення позашляховик почав проходити на танкодромной смузі перешкод, тим самим показав свою стійкість до складних умов місцевості. Після чого відбулася перевірка броні і захисного скла. Не зважаючи на те, що вогонь вели з різного калібру зброї та відстані, «Козак-2» показав відмінний результат.

Autocentre.ua

Генерал-лейтенант Михайло Забродський зауважив, що «Козак-2» відзначився надійністю і легкістю в проходженні по бездоріжжю.

У той же час почалися випробування вітчизняного броньованого автомобіля «Козак-2М1».

Після закінчення випробувань броньованої машини «Козак-2М1» був зроблений висновок, що цей броньовик також буде експлуатуватися ДШВ ВСУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*