Масове отруєння дітей, що потрапили в річку хімікатами, призвело до закриття шкіл

У малайзійському районі Пасір-Гуданг припинили роботу сто одинадцять загальноосвітніх закладів після того, як понад дві сотні місцевих жителів перенесли отруєння. Днем раніше, 13 березня, було закрито лише тринадцять шкіл.

Влада цієї країни заявила, що отруєння двохсот семи їхніх краян сталося з вини токсичних відходів, які були викинуті в річку одного з південних штатів. Тижнем раніше було зафіксовано лише тридцять п’ять отруєних місцевих жителів.

Рішення про закриття шкіл було прийнято Міністерством освіти. У своєму рішенні відомство ґрунтувалося на рекомендаціях малайзійського держкомітету, який відповідає за боротьбу зі стихійними лихами.

E-wiki.org

На поточний момент шестеро постраждалих знаходяться в реанімації. Всього на стаціонарному режимі лікування знаходяться сорок чотири малайзійці, з яких тридцять три хворих є дітьми.

Нагадаємо, масове отруєння хімікатами раніше відбулося в австралійському Сіднеї. За медичною допомогою у вересні минулого року звернулися тридцять два людини, з них вісім потребували госпіталізації. Постраждалі були постояльцями та персоналом одного з готелів Сіднея.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*