За останню добу до Telegram приєдналася рекордна кількість користувачів

На своєму офіційному каналі творець месенджера Павло Дуров озвучив кількість нових користувачів Telegram. За минулу добу зареєструвалися 3 млн нових користувачів.

Користувачі даної соціальної мережі можу бути спокійні за свої персональні дані та особисті повідомлення,бо команда Telegram надає високу конфіденційність і забезпечує надійний захист від злому. Дуров зазначив, що щоденна кількість нових юзерів не перевищувала 500 тисяч.

Нагадаємо, що вчора стався перебій в роботі Facebook і Instagram, що призвело в замішання користувачів.

choiz.me

За даними наданих компанією Mediascope ми можемо спостерігати щорічний приріст нових користувачів. Восени 2017 року кількість користувачів месенджера становила 2,2 млн. Але вже до жовтня 2018 року кількість користувачів зросла в 1,5 раза. За 2018 рік аудиторія користувачів досягла 27%, що становить 9,3 млн осіб.

У квітні минулого року за вердиктом Таганського суду Москви Telegram припинив свою роботу в РФ. Приводом блокування месенджера послужила скарга ФСБ, оскільки їм надійшла відмова на надання доступу до особистих повідомлень користувачів. На даний момент Роскомнадзор проводить блокування IP-адрес, які використовує месенджер.

Крім усього цього, Telegram доступний в РФ з ПК і мобільних телефонів. На даний момент через блокування IP-адрес, на утруднення в роботі надійшла величезна кількість скарг від компаній використовуваних даний месенджер.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*