Дніпровські поліціянти почали полювати за прогульниками школи

Велика частина батьків, коли відправляють свою дитину на заняття в школу не сумнівається, що вона прийде в освітній заклад. Водночас, багато батьків допускають думку про те, що школярі замість відвідування уроків гуляють містом або проводять час з друзями в громадських місцях. До подібних висновків прийшли й співробітники правоохоронних структур в Дніпропетровській області, які буквально стали полювати на школярів.

Таким чином, у дніпровської Національної поліції інформують, що представники правоохоронних структур у місті Дніпрі організували операцію, згідно з якою, вираховували школярів, які прогулюють уроки.

Patrol.police.gov.ua

Водночас, співробітники поліції стали поводити профілактичні заходи, спрямовані на виявлення прогульників. Даний захід проходив під слоганом «Поверни дитину в школу».

В ході такого рейду правоохоронці відвідували різні розважальні заходи, ходили по торговому центру, закладам та паркам. Якщо ж вони в цей час зустрічали дітей, які повинні були бути на уроках, то повідомляли про інцидент керівництву освітнього закладу. Також варто зазначити, що правоохоронці застосовувати адміністративні покарання до батьків, оскільки ті не справляються зі своїми обов’язками.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*