НАБУ злило «чорну бухгалтерію» Партії Регіонів у штаб Хіларі Клінтон

Депутат Верховної Ради Борислав Розенблат висунув звинувачення керівнику Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику в тому, що він злив чорну бухгалтерію політичної сили «Партія регіонів» одному з політиків Сполучених Штатів, яка на той момент балотувалася в президенти – Хіларі Клінтон. Даний інцидент, як заявив нардеп, стався у 2016 році. При цьому, він передав електронні носії, на яких записана розмова з Клінтон, низці українських телевізійних каналів.

Так, депутат підкреслив, що він володіє точними відомостями, що голова НАБУ Ситник дійсно передав інформацію про чорну бухгалтерію політсили «Партія регіонів» претенденту на пост голови США Клінтон.

Businessinsider.com

Він нагадав, що в грудні виграв судовий процес проти Лещенко та Ситника, в якому суд визнав, що поширення таких відомостей суперечить закону. Сьогодні ж, у Розенблата є точні дані про злив інформації, та він готовий передати флешки із записом розмови голови НАБУ, де він зазначає, що працює на Клінтон. На цьому записі Ситник говорить про те, що всі його дії спрямовані на благо народу України, але проти американців. Також він підкреслив, що жителям США було вигідно, щоб їх країною керував Трамп, але для України більш вигідним кандидатом була Клінтон. На думку нардепа, такі дії варто розцінювати як державну зраду.

Варто нагадати, що один зі столичних судів кваліфікував дії Ситника та Лещенка щодо розголошення відомостей про бухгалтерію «Партії регіонів» незаконними. Водночас, подібні дії були визнані втручанням в американський виборчий процес. Крім цього, були встановлені зв’язки між діяльністю обвинувачених та звільненням Манофорта з посади голови виборчого штабу кандидата в президенти США.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*