“Укрпошта” підвищить зарплату листоношам у селах України

У прес-центрі вітчизняної компанії «Укрпошта» інформують, що підприємство цього року має намір збільшити заробітну плату листоношам, а також керівникам відділень пошти в сільській місцевості. Як повідомляється сам процес підвищення платні буде проходити у два ступені. Підкреслимо, що перший етап розпочнеться з першого квітня, а другий – з першого червня. В ході цих етапів зарплати будуть підніматися на 6%.

У компанії також підкреслили, що збільшення жалування буде здійснено завдяки зростанню фінансових показників підприємства, а також користуючись з додаткових коштів, які були виділені для відшкодування збитків по доставленню пенсійних виплат по всій українській території.

Hyser.com.ua

Прес-центр процитував голову Мінінфраструктури Омеляна та підкреслив, що за підтримки голови держави «Укрпошта» вперше змогла отримати п’ятсот мільйонів гривень для того, щоб покрити витрати на доставлення виплат громадянам України. Саме ці кошти дозволили компанії продовжити роботу без збитків та не скорочувати штат. Крім цього, саме ці гроші й дали можливість підвищити співробітникам підприємства місячні оклади.

Варто підкреслити, що підвищені заробітні плати отримають понад 29 тисяч листонош та понад 8,5 тисяч керівників відділень пошти у сільській місцевості. Крім цього, з початку поточного року підприємство вже підвищувало зарплати операторів та керівників міських відділень пошти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*