Українські прикордонники продовжують зміцнювати кордон з агресивною Росією

З початку поточного місяця в Україні відновили роботи з інженерно-технічного облаштування кордону з Російською Федерацією. Дані відомості озвучив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

Він підкреслив, що роботи відновлені та облаштування проходить там, де дозволяють погодні умови та стан землі. Також підкреслюються, що на даний момент облаштування відбувається в Луганській області. На даний момент ведуться роботи для підготовки будівництва рокадної дороги та установки огорож.

Помічник голови ДПС підкреслив, що зараз вже облаштовано понад п’ятсот метрів рою, 120 метро огорожі, а також підготовлено близько 1 200 метрів траси для будівництва рокадної дороги. Поряд з цим, в Харківській області почалися роботи по встановленню системи відеоспостереження та контролю.

Pasaulis.lrytas.lt

Водночас, Слободян нагадав, що план проведення робіт з обладнання кордону з Російською Федерацією Кабінет Міністрів затвердив ще у 2015 році. Даний проект передбачає створення системи інтелектуального кордону, яка дозволить забезпечити максимальний контроль за лінією держкордону України. Крім того, дана система повинна протидіяти всім потенційним порушенням.

Також зазначається, що проект планують завершити вже через два роки. У поточному році на реалізацію даного проекту з бюджету країни виділили близько чотирьохсот мільйонів гривень. Саме ці гроші й підуть на установку більшої частини системи відеоспостереження та сигналізації. Крім того, за ці гроші передбачається встановити близько 50-ти кілометрів протитранспортних ровів, сітчасту огорожу. Також буде прокладено близько 70-ти кілометрів рокадної дороги, будуть обладнані переходи та реалізовані роботи для відновлення приміщень для представників охорони.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*