Ірина Шейк займалася з Кріштіану Роналду мовою

Футболіст збірної Російської Федерації Денис Чернишов розповів кілька моментів з роману свого колеги Кріштіану Роналду з моделлю російського походження Іриною Шейк. Він підкреслив, модель допомагала своєму коханому з Португалії освоїти російську мову.

Чернишов підкреслив, що коли у португальця був роман з його землячкою, він грав разом з ним в одній футбольній команді «Реал». Зазначається, що відносини Роналду та Шейк тривали протягом п’яти років, при цьому пара серйозно замислювалася зв’язати себе шлюбом.

www.ambergristoday.com

Також російський спортсмен підкреслює, що саме завдяки Ірині Шейк португалець взявся вивчати російську мову. При цьому, він постійно намагався вживати російські слова в повсякденному житті. Роналду навіть навсправжки хотів з’їздити в Російську Федерацію для знайомства з цією країною.

Водночас, кореспондент, який розмовляв з Чернишовим, поцікавився, наскільки правдиві чутки про нетрадиційну орієнтацію португальця. У свою чергу спортсмен підкреслив, що про такі речі ніколи не можна знати напевно, проте російська модель здавалася задоволеною в цих відносинах.

Нагадаємо, що Роналду перебував у відносинах з моделлю Шейк протягом п’яти років з 2010 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*