У Чилі знайдено сліди падіння комети давністю 13 тисяч років

На території Республіки Чилі геологами з Каліфорнійського університету були виявлені сліди дуже сильною космічної катастрофи, яка сталася близько 12 800 років тому.

Дослідження показало, що у той час відбулося падіння комети на нашу планету, внаслідок чого кліматичні умови кардинально змінилися. Через що сталося вимирання фауни, а також скорочення чисельності людей.

Вченими було встановлено, що комета стала причиною змін у кліматі. Почалося досить швидке похолодання на території Північної півкулі. Хоча загальна тенденція того періоду відзначалася як тенденція потепління та танення льодовиків.

Tailofthebird.com

Також, на думку фахівців, кратер шириною 31 км, який був знайдений під крижаним щитом Гренландії, є одним з частин даної комети.

Також повідомляється, що у чилійському місті Пілауко було встановлено, що у деяких шарах земної кори було помічено різке зникнення слідів регіональної рослинності. Також наголошується, що представники мегафауни або зникли, або скоротилися у чисельності, а даний факт датований близько 13 тисяч років тому. На думку вчених, це може бути пов’язано з падінням комети.

У процесі розкопок у даній області були відзначені застиглі породи, які розплавилися внаслідок впливу високої температури, що стала результатом космічної катастрофи. Також були виявлені у шарах великі поклади золота, платини, та інших елементів, які досить рідко зустрічаються у природі.

Давню катастрофу підтверджують мікровугілля, а також ознаки горіння у досліджених зразках пилку, які були зібрані в ударному шарі.

Підсумувавши усі факти можна зробити висновок про те, що близько 13 тисяч років тому на нашій планеті пройшов потужний дощ з величезних осколків комети, що призводити до глобальної катастрофи. Повторення подібного у майбутньому дослідники не виключають.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*