Міланським трендом в архітектурі виявилася українська солома

Міжнародну виставку архітектури та будівництва MADE Expo 2019, яка проходить 13 – 16 березня в Мілані, відвідала й українська делегація за участю студентів, які отримали право відвідати даний захід, перемігши у всеукраїнському конкурсі «Архітектор 2019» під патронажем Фонду Бориса Колеснікова.

Виставка служить привілейованим майданчиком для ознайомлення з трендами в архітектурній сфері, а також для ділових зустрічей виробників, архітекторів, дизайнерів, будівельних підрядників і фахівців будівництва. Головними категоріями показу є будматеріали; віконні отвори та вікна; інтер’єри та оздоблювальні роботи; програмне забезпечення, технології та послуги.

pxhere.com

Відзначимо, що світовою модою в області архітектури є енергоощадження. І як виявилося, міланський тренд даного напрямку — утеплювач житла із соломи, який був у ходу ще у наших предків. Можливо, після виставки цей забутий матеріал отримає друге життя в Україні.

Таким чином, більше сотні молодих талантів отримали яскраві враження, ознайомилися зі зразками світової класичної архітектури, а також привезли новий досвід в Україну.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*