Наречена знайшла послання від померлої матері на весільних туфлях

Уродженка Сполученого Королівства напередодні церемонії одруження знайшла послання від матері, яка померла у 2017 році. Текст послання був залишений на весільних туфлях, призначених для нареченої.

Мешканка англійського графства Лестершир була заручена у 2016 році. Місяць потому її матір дізналася про свій діагноз — лікарі повідомили про термінальну стадію онкологічного захворювання. Емма сподівалася, що мати доживе до дня весілля, проте жінка померла рік тому.

instagram.com/laceandloveshoes/

Готуючись до весілля, на початку поточного березня Емма отримала посилку, в якій були весільні туфлі. На підошвах було напуття від матері, яка побажала, щоб весілля її дочки стала чарівним днем.

Емма зізналася, що послання від матері, яка не дожила до її весілля, але залишила подарунок для довгоочікуваного дня, викликало у неї сльози. За словами нареченої, після прочитання їй було важко дихати та говорити.

Власниця Інтернет-магазину, де мати Емми замовила туфлі, заявила, що ця історія викликала у неї емоції, і побажала нареченої спокою в день весілля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*